Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.03.15, 16:37   #89
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131067
Aldığı Teşekkür: 42525
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Flaneur Mesajı göster

Bu özel mesajı gönderdiğini inkar edebilirsin, ama yöneticiler doğruluğunu rahatlıkla tespit edebilir. Forumda özel mesajların ifşası yasaksa bile, bu bir istisna teşkil eder çünkü aşağılamaya çalışıyorsun aklınca. Tabi yine ıskaladığın bir nokta var ki, o da kertenkele gibi zorda kaldığı zaman kendi bedeninden dahi fedakarlık yapabilecek bir canlıya benzetilmek, Çanakkale destanını yazanların torunları için bir iltifattır. Bunu, Suriye'deki iç savaşta çocukları ve bebekleri öldüren teröristlere tırlarla silah gönderenlerin yancılarının anlamasını beklemiyorum elbette.

Böylesi bir seviyesizliğe maruz kalmalarında, istemeden rol oynadığım için değerli forum üyelerinden özür dilerim; kitap okumamakla övünülen, iki kuruş paraya karakterlerin ve ahlaki değerlerin satıldığı böylesi bir dönemde yaşamamız benim suçum olmasa da.
Bunun simdilk baslangic oldugunu söylersem inanirmisin?.

Bir zamanlar Abiside buralardaydi. (Abisi=Melankolik yani)

Ilk zamanlar böyle özelden mesajlandigimizda, O zamanlar degistirebilecegimden emindim.

Daha sonra birde Iftira atmaya calisti.

Neymis?.

Unun hesabini haklamisim, baska amacla kullanmisim diye.

Galiba AK-Trol sentralinden firca yedi, daha sert Skandal cikarsin diye Emir almisti???????.

Burada sadece 50 Özel mesaj depoliyabildigimiz icin, bende doldunan devamli onlari iki cesitli formatta indirip, emniyete almaya baslamistim.

Anliyacagin, silmis olsam bile Özel mesajlari, yüzüne cikartip vurabilirdim.

Tabiki suclamasi Duvara carpti!.

Sadece benden bir öneri: bunlara firsat verme, Hanceri SAUdi usaklari gibi, Sirtinda bulabilirsin.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.