Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.15, 00:01   #1
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Edebimizle Geldik Şerefimizle Gidiyoruz

"Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzenledi.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum arkadaşın biri benim alçakca forum gerçeğe saldırdığımı ima etmiş. Burada herkesin içinde söylüyorum bir tane 1. buçuk yaşında bir kızım var akşam eve gittiğimde onun yüzünü görmek nasip olmasın namusum ve şerefim üzerine yemin ederim ki ben buraya üye olduğumda buradan hiç kimseyi ne daha önceden tanıyordum ne gördüm nede muhabbetim oldu.

Bu sitede bu kadar uzun kalmam belki hataydı tamam bunu kabul ediyorum ama ben burayı gerçekten çok sevmiştim sanal ortam ama gerçek hayattan hiç bir farkı yoktu benim gözümde. Tamam ufak tefek sertliklerim asiliklerim olabilir ama huyum bu benim başka insanlar gibi yapmacık olamam ya..

Herkesle iyi geçinmeye çalıştım. Hakaret edildi güldüm geçtim yine özeline gidip bir şekilde şakayla takılarak insanların gönlünü aldım. Bilgisayardan hiç anlamam elimden geldiği kadar öğrenip kendimce faydalı konular açmaya çalıştım ki belki bir kaç kişinin sempatisini kazanırım diye hakkımda kimse kötü bir şey düşünmesin diye elimden geleni yaptım. Ama olmadı olmuyor da..

En önemlisi sitenin kurucusu abim gibi gördüğüm ReaL benim yüzümden zor durumda kalıyor. Bu siteyi gerçekten çok severek ayrıldığımın bilinmesini isterim. Bunları duygu sömürüsü olsun diye yazmıyorum o kadar emeğimiz var bir veda konusu da çok görülmez umarım..

@Insanlikarayan sende kına yak ( buda yanlış anlaşılıp silinmesin, bizim burada adettir insanlar mutlu günlerinde vucütlarında sevdiği bir bölgeye kına yakarlar)

@Sevda @Cansuyu @Mihri Sultan @Tanıdık Sizi herhalde unutmam bundan sonra

Hoşçakalın..
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla