Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.15, 10:26   #18
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1430
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32406
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Fuat Avni’den Cizre İddiası

Ben açıkçası hiç rahatsızlık duymuyorum. Bu sanırım milliyetçi duygulara sahip olmamamdan kaynaklanıyor.

Cemaat denilen oluşuma bir tür tetikçi gözüyle bakıyorum. Hrant Dink yada Danıştay ve diğer saldırılarda bire bir bildikleri hatta eylemleri bile vardır. Şüpheliyim.

Ama bu tetikçinin söylediklerini es geçebileceğim anlamına gelmiyor. Suçlu sandalyesinde oturan bir suçlu nasıl itiraflarını bir bir döküyorsa şimdi ki cemaat'de bunu yapıyor.

İddia kapsamında söylenilen şeylerin tamamı çıkacak diye bir kaide zaten yok. Çıkacaksa bile önceden deşifre edildiği için hükümet ve mitin başındaki pers sevdalısının bu tür eylemleri yapma olasılığı sıfıra düşüyor.

Çok değil bir kaç hafta önce "bombalı eylemler" iddiasını hatırlayın, yada kobani eylemleri sırasında sinop saldırılarını hatırlayın. Fuatavni dediğimiz istihbahat ekibi, ajan, yada yeşil gladio herneyse eğer bu eylemler deşifre edilmeseydi bugün MİT eliyle dhkp-c eylemi süsü verilip çok kişi yaşamını yitirebilirdi.

Hiç devlet düşmanısın demeye kalkmayın. "Üç beş roket atarız savaş çıkarırız" diyen bir zihniyeti ben cemaatten bile daha tehlikeli buluyorum.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti