Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.15, 14:22   #32
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131149
Aldığı Teşekkür: 42573
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Merhabalar (Goj)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi goj Mesajı göster
Baska bir site vasitasi ile sizleri buldum.
Trakyanin Babaeski ilcesi dogumlu olup, en son 1981 yilina kadar BURSA da yasadim, ogun bugundur yurtdisindayim. Meslegim petrol muhendisligi olup, hali hazirda cam sektorunde calisiyorum, son 20 yildir Rusyada ikamet etmekteyim.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi goj Mesajı göster
Hosbulduk dedik ya
yeni dedigin yaklasik 30 yil
Trakyaliyim, Rusyada Cam Sektorunde calisiyorum demistim. Trakyaya yilda bir sefer 3-5 gunlugune akraba ziyaretlerine giderim
Baska soru varmiydi ?
Alıntı:
Baska soru varmiydi ?
Tonlarca.
Hiiiim, söyle bir baglamaya calisayim.

Babaeski dedinya, bu arada kendim Lüleburgazliyim.

Tamam Babaeski Dogumlusun, Kac yasinda Babaeskiden ayrildin??

Meslegin petrol muhendisligi oldugunu söylemissin, Babaeskinin yanibasinda 6 Turbinli Dogalgaz Termik santrali yapildi, haberin varmiydi?.

Cam sektorunde calisiyormussun, yahu Lüleburgazin yanibasinda Bütün Dünyaya Cam satan Trakya cam Sanayisi bulunmakta, Rusyayi nasil buldun?.
Hatirimca Dünyada Ücüncü sirada. (Bu Bilgi, 1986 yilina dayali, degismis olabilir)

Alıntı:
Yeni dedigin yaklasik 30 yil
Kendim 1974´te Lüleburgazi terk ettim.

Bu ara 50 yaslarinda oldugunu gördüm, Yarim Yüzyil yani.

Sorum söyle.

Nasil bir Parti yaptin?.

Gecen sene ilk sefer 50´lik partilerine katildigim icin, iki seneden beri Kara Kara düsünüyorum.

Acaba bir Konteynar Bira yetermi, yoksa direk Fici Birasimi siparis edeyim diye.

Yaza bu Parti önümdede, Trakyali olarak, baska bir Trakyaliyada sorayim dedim.

Simdilik son vereyim ama, Sorularimin daha bitmediginide hemen söylemis olayim.

Zira bu yeni gelenler devamli Real´e sikayette bulunuyorlar, nerelere geldiler diye.

Birileri Hapishaneye geldik diye direk kaciyor,

Bazilari, Türkiyenin en Azili yargicimi acaba burada ikamet ediyor diye kaciyor.

Kalanlarda, Cennet kapisindan girdiklerine eminler.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.