Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.15, 16:48   #34
goj
Tam Üye

goj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 1591
Aldığı Teşekkür: 1417
Rep Derecesi : goj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmedegoj muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Merhabalar (Goj)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Tonlarca.
Hiiiim, söyle bir baglamaya calisayim.

Babaeski dedinya, bu arada kendim Lüleburgazliyim.

Tamam Babaeski Dogumlusun, Kac yasinda Babaeskiden ayrildin??

Meslegin petrol muhendisligi oldugunu söylemissin, Babaeskinin yanibasinda 6 Turbinli Dogalgaz Termik santrali yapildi, haberin varmiydi?.

Cam sektorunde calisiyormussun, yahu Lüleburgazin yanibasinda Bütün Dünyaya Cam satan Trakya cam Sanayisi bulunmakta, Rusyayi nasil buldun?.
Hatirimca Dünyada Ücüncü sirada. (Bu Bilgi, 1986 yilina dayali, degismis olabilir)

Kendim 1974´te Lüleburgazi terk ettim.

Bu ara 50 yaslarinda oldugunu gördüm, Yarim Yüzyil yani.

Sorum söyle.

Nasil bir Parti yaptin?.

Gecen sene ilk sefer 50´lik partilerine katildigim icin, iki seneden beri Kara Kara düsünüyorum.

Acaba bir Konteynar Bira yetermi, yoksa direk Fici Birasimi siparis edeyim diye.

Yaza bu Parti önümdede, Trakyali olarak, baska bir Trakyaliyada sorayim dedim.

Simdilik son vereyim ama, Sorularimin daha bitmediginide hemen söylemis olayim.

Zira bu yeni gelenler devamli Real´e sikayette bulunuyorlar, nerelere geldiler diye.

Birileri Hapishaneye geldik diye direk kaciyor,

Bazilari, Türkiyenin en Azili yargicimi acaba burada ikamet ediyor diye kaciyor.

Kalanlarda, Cennet kapisindan girdiklerine eminler.
Emen iki adim otesi beaaa luleburgaz, topragiz biz
5 yasinda
Hic haberim yok, ( 1987 - 1994 arasi kuzey denizde oil rig de calistim, 1994 - 1999 arasi Rusyanin YAMAL bolgesinde calistim, 2000 den bugune Cam sektorundeyim(Evlendim ve sabit hayata gectim)

Sek Vodkanin dibine vurdum

Merak etme Toprak topraga kelek atmaz, (sikayet etmem)

Cennette, cehennemde bu dunyada kalani kandirmaca bosveeeeer

"Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır,
yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar. G.B."
goj isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz goj'in Mesajına Teşekkür Etti.