Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.15, 20:11   #36
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131284
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Merhabalar (Goj)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
@Insanlikarayan bak gördün mü, hemşehrin @goj'un Türkçesi ne kadar düzgün, üstelik 5 yaşından beri Rusya'da.

Sen ise bir kaç arpa payı yol aldın burada, hepsi bu.. Onca zaman buradasın, şiir gibi yazman lazım.

Bak @ReaL, benim ne kadar takipci oldugumu, detaylara dikkat etmeye calistigimin farkina varmissindir.

Hemsomuda böyle bana karsida kiskirtamazsin.

Alıntı:
Emen iki adim otesi beaaa luleburgaz, topragiz biz
5 yasinda
Hic haberim yok, ( 1987 - 1994 arasi kuzey denizde oil rig de calistim, 1994 - 1999 arasi Rusyanin YAMAL bolgesinde calistim, 2000 den bugune Cam sektorundeyim(Evlendim ve sabit hayata gectim)
5 yasinda Babaeskiden ayrildi!.

Alıntı:
Hosbulduk dedik ya
yeni dedigin yaklasik 30 yil
30 Yildan beri anca Türkiyeyi terk etmis.

Alıntı:
1981 yilina kadar BURSA da yasadim
En önemli yillarini yani, cocuklugunu, Türkiyede gecirmis!.

80/1 Okul yildönümümde, Tavugun Yumurtladigi Yumurtanin bile ismini unuzmustum, Yumurtayi anlatmak icin, söyle anlatiyordum

Hani sabah tavuklar uyanip, ötmeye baslarlarya, yattigi yerin orada bulunanlar diye hitap ederdim.

O tarihte sinifimiza gelen Samsunlu bir Kizdan, yeniden Türkce ögrenmeye baslamistim.

O bana Türkce ögretirken, bende ona Almancada yardimda bulunuyordum.

Yazlilarda bile, sadece bize konusma hakki verilmisti.

Böylelikle, Türkceye cevirdigim Matematik dersinde, ilk testimizde, Kiz 1 aldi ben ise 5.

Yaaa hem Türkceye ceviriyom, hemde ayni dersten test´te 5 aliyorum, olacak sey degil yani.

Bu ara 1=Pekiyi
5=Yetersiz.

Neyse hatalarimi gözümün önüne getirdikten sonra, adeta bir yaris basladi.

O senesi Sinif Birinciligini ben almistim.

Sinif ikincisi, bir Alman kiziydi.

Sinif ücüncüsüde Samsun/Carsambali kiz idi.

Sinif ücüncülügünü elde edebilmek icin görüyorsun, ne kadar emek sarfetmisim.

Annesi bile Kizini bana emanet etmisti.

Yanlis anlamayin, Emanete saygim büyüktür, buda benim icin asilmaz bir engel oldu!.

Asik oldugumun farkina vardigimda bile, Emamnete Ihanet edemedim.(artik bunu nasil anlayabileceginizi bilemem)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
şiir gibi yazman lazım.

Galiba gözünden kacti, Maaniler bölümünde, ne @Banemin, nede @LaLe dayanabildi.

Anca kacip kurtuldular.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti