Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.03.15, 00:46   #9
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Ben Sadece 38 Kiloyum Hakim Bey"

Bir topluma din egemen oldukça başka bir şey de egemen olur! Erkeklik ve onun organı!..

O organ artık mahkemelerde bile mağdur ettiğinden yüksek tutulur! O' nun keyfidir geçerli olan... Mağdur aslında suçlu görülür!

Daha dün okumuştum. Arabistan' da 2 kişinin tecavüzünee uğrayan bir genç kızı 150 kırbaç cezasına mahkum etmişler de sonra kırbaç cezası affedilmiş...

Ya da hatırlarsınız... İki talibancı bir kadına aşık olmuştu hani... Kadının haberi bile yok!
Sonra hep beraber kadını kurşuna dizmişlerdi...

Din' in egemen olduğu İslam topluluklarının kaçınılmaz kaderidir (!) bu...

Ve ben bu düzene destek olan kadınlardan, erkeklerinden çok daha fazla nefret ediyorum.

Kendileri mahvolmuşlar ama kızlarını ve onların geleceğini de mahvedecek kadar zalim anneler var maalesef...

Ve netice itibariyle, kadınlar mahvedilse bile erkekleri korumak üzerine kurulan bir sistem söz konusudur!