Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.03.15, 13:50   #98
Rosebud
Müdavim

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2015
Konular: 572
Mesajlar: 3,917
Ettiği Teşekkür: 11922
Aldığı Teşekkür: 13738
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Kimsenin yazını alıp alıntı yapmadım.

Herkes bir şeyler yazmış o zaman herkese bir şekilde cevap hakkı doğuyor. Ama kimse birbirine cevap vermemiş. Herkes gibi değilim diyemi sileceksin benim iletimi ? Azınlığa böylemi davranılıyor.

İntikam olarak görmüyorum ben geçmişte yapılan bazı yanlışlar düzeltiliyor.

Ben açık birini gördüğüm zaman rahatsız olmuyorum ama sen türbanlı birini gördüğünde onu asasın, boğazlayasın geliyor hiçte yalan deme bu konularda biraz esnek olmalısın çok geriliyorsun abi bence..
Slower, açık birini gördüğünde rahatsız olmadığını söylüyorsun ancak açılan bir insan figüründen rahatsız olanların mahalle baskısını destekliyorsun, bu çelişkiyi anlayamadım!.. Hayır, benim bu kapalı insanlardan rahatsız olmaya elbette hakkım var çünkü bir heykelin dahi açılma figüründen sokaklara dökülecek tutuculuğu, fanatikliği gösterenlerin, başkalarını örtmek için nasıl mesai harcayacağını öngörmek bir kehanet olmasa gerek, zaten türbanın son 13 yıldır Türkiye Cumhuriyeti tarihinde görülmedik boyutta yaygınlaşmasının özgürlüğün mü yoksa baskının mı sonucu olduğu bu ve bunun gibi onlarca yüzlerce hatta binlerce örnekten sonra son derece tartışmalıdır kaldı ki bugün başörtüsü üniversitelerde sorun olmadığı halde bile halâ hangi eziklikten söz ediliyor onu da anlamış değilim yoksa bu eziklik denilen şey başkalarını ezmek için yaratılan bir provadan mı ibaretti !..
__________________
Rosebud Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.