Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.03.15, 20:37   #32
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Evleneceğiniz Kişinin Siyasi Görüşü Önemli midir?

Bana her yol paris..

Belli bir siyasi kimliğe sahip olmadığım için (Anarşist) dolayısıyla pek sorun etmem ama o edermi bilmem bak.

Dindar bir kadın gözünde ben - "Bu dinsiz gavur hayatta bunla evlenmem kesin sünnet de olmamıştır"

Dinci bir kadın gözünde ben - " Kabataş da kesin bu türbanlı bacımı taciz etmiştir pis sapık ayol"

Milliyetçi bir kadının gözünde ben - "Bu terörist devlet düşmanı. Bunun gibileri asmak lazım şekerim"

Solcu bir kadının gözünde ben - "Çok hayalperest,dünya halkları kardeştir, john lenon felan ay bu kesin evinde kalp şeklinde yastıkta bulunuyordur"

Anarşist bir kadının gözünde ben - " Immm savaşmayıp sevişmek lazım bunla ömür boyu"(Bu kadın modeli bulunamadı)

Dediğim gibi her yol paris ama işte karşıdaki bizi sevmez.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.