Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.03.15, 14:48   #10
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Suudi Arabistan, Yemen'deki Şii Gücünü Hazmedemedi Ve Operasyon Başl

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MooN Mesajı göster
E öyle zaten görüldüğü üzere İslam coğrafyasında 1 gün rahat nefes Alınamıyor. Ya savaş yapılır ya kadınlar recm edilir. Geçenlerde Afganistan'da
Zihinsel Engelli bir kadın Müslümanların kutsal kitabını yaktığı için
Önce linç ediliyor, sonra çatıdan aşağı atılıyor, en sonda yakılıyor.

Vurdukları sopanın kemiğin çatırdama sesleri hala kulağımda...

Ve bu insanlar dünyanın her yerine yayılıyorlar.
ABD ne yapsın ki ? Bu insanlara karşı önlem alıyor. Onları belirli bir güç
Düzeyinde tutuyor.

Tabii ABD'nin her politikasını desteklemiyorum. Hatta yönetiminden nefret
Ediyorum diyebilirim.
Ama bazı konularda haklı olduğu saklanamaz...

Bu konu dışında asıl merak ettiğim;

Sevgi dolu, barışçıl, medeni, nur tanesi müslümanlar
Afganistan'da o kızın başına gelenler hakkında bir yorum bile yapmadılar

Buna sizlerde dahilsiniz
Foruma her zaman girmiyorum...
Olayı hiç duymadım ve sanal alemde araştırma yapmadım...Olayların doğruluk derecesinden emin olunmadan yapılan yorumları hem afaki hem de yanlı bulurum açıkçası...

Ve mümkün olduğunca forumda tartışmalı konulara dahil olmak istemiyorum... Sinirlerim yeteri kadar sağlam değil...

Şayet anlattığınız gibi ise durum, elbette son derece yanlış, insanlık dışı bir olaydır... Bel ki sen ve düşüncendeki insanlar bunu getirip İslam'a bağlayabilirler...Açıkçası bu yaşıma kadar bunlara alıştım artık... Hata ve kusur insan merkezlidir, İslam merkezli değil, öncelikle bunu iyi tefrik etmek gerek...

Hele hele aklen malül birisinin yaptığının ne meri mevzuata, ne de İslam'a göre cezalandırılması olası değil...

Beni tartışmaların içine çekme emi MooN.
Forum dışında istediğin kadar tartışabilirim, konuşabilirim seninle...

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti.