Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.15, 17:58   #18
Chevy
XooX

Chevy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 189
Ettiği Teşekkür: 2382
Aldığı Teşekkür: 7203
Rep Derecesi : Chevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Merakli
Standart Cevap: Suudi Arabistan, Yemen'deki Şii Gücünü Hazmedemedi Ve Operasyon Başl

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Foruma her zaman girmiyorum...
Olayı hiç duymadım ve sanal alemde araştırma yapmadım...Olayların doğruluk derecesinden emin olunmadan yapılan yorumları hem afaki hem de yanlı bulurum açıkçası...

Ve mümkün olduğunca forumda tartışmalı konulara dahil olmak istemiyorum... Sinirlerim yeteri kadar sağlam değil...

Şayet anlattığınız gibi ise durum, elbette son derece yanlış, insanlık dışı bir olaydır... Bel ki sen ve düşüncendeki insanlar bunu getirip İslam'a bağlayabilirler...Açıkçası bu yaşıma kadar bunlara alıştım artık... Hata ve kusur insan merkezlidir, İslam merkezli değil, öncelikle bunu iyi tefrik etmek gerek...

Hele hele aklen malül birisinin yaptığının ne meri mevzuata, ne de İslam'a göre cezalandırılması olası değil...

Beni tartışmaların içine çekme emi MooN.
Forum dışında istediğin kadar tartışabilirim, konuşabilirim seninle...

Peki
Chevy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla