Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.15, 18:31   #15
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Mezuniyette Kep Giymek Yasaklandı

Kep ve cübbenin yasaklanmasına ilişkin gerekçe ise “Öğrencilerin değer karmaşası ya da çatışması yaşamalarına fırsat vermemek.”

16 Mart'ta alınan bu karardan cumhurbaşkanının çok rahatsız olacağı inancını taşıyorum !

Derhal bir açıklama yapıp, bu kararı alanları şiddetle kınayacaktır, diye düşünüyorum !

Zira içeride, dışarıda her gittiği üniversitede cübbe giyen sayın cumhurbaşkanı böyle bir kararı desteklemese gerek.

Hatta üniversite dışında bile kep takmayı, cübbe giymeyi normal karşılayan sayın cumhurbaşkanı, 2004 yılında AJC tarafından o kendisine verilen, cesaret karakteri ödülünü alırken de cübbe giymişti. (Profiles of Courage)

Ben alınan bu yanlış kararın düzeltileceğine inanıyorum.. Bunun mücadelesini verecek olanların başında cumhurbaşkanı Erdoğan'ın olacağı gibi, sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun da bu mücadelede cumhurbaşkanını yalnız bırakmayacağını düşünüyorum.

ve hatta onlara Cübbeli Ahmet Hoca'nın da destek vereceğine eminim

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.