Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.15, 18:42   #3
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu ve Seçim Stratejileri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster

Bunu duyunca bende güldüm de

Belki artik kendine oy vermeyen halkin dilindenmi konusmak istiyor diye düsündüm

İyi de Asena; Kemal Bey'e sadece halk değil, kendisi de oy vermiyor ki

2009 seçimlerinde de (yerel seçimler di galiba, yaşlandım hatırlayamıyorum ama hatırladığım; ) Kemal Bey kendisine oy ver(e)memişti..

Geçenlerde nette okuduğum bir haberde; K.Kılıçdaroğlu'nun ön seçime gireceği İzmir'de listeler askıya çıkmış olmasına rağmen, İzmir İl Başkanlığı'na gelen listede Kemal Bey'in ismine rastlanmamış. Ankara'da ikamet eden Kılıçdaroğlu'nun büyük bir ihtimalle burada oy kullanacağı ve kendisine oy veremeyeceği yazıyordu

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.