Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.15, 19:19   #12
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu ve Seçim Stratejileri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Ekonomiden anlayan da, anlamayan da birşeyler söyleme hakkına sahip elbette.

Ama bilirkişilerin dediklerini de dikkate almak gerek. Bankaları çeki düzene koyan, ilgili kanunları çıkartılmasına sağlayan Kemal Derviş'dir.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun noter tasdikli seçim vaadi akp lileri oldukça korkutmuştur. Bu vaat ile birçok kişinin CHP ye oy vereceği aşikar.

Tuhaf karşılanacak bir durum yok. Halk böyle anlıyor. Dalga geçilecek bir durum var ise halk ile geçilebilinir. Bu son cümleyi gerekirse daha da açabilirim.

* * *

Hangi partide ön seçim var? Bir parti başkanı bile ön seçime giriyorsa, bu övgü vetakdire şayan bir davranıştır. E tabi demokrasinin hala ne olduğunu bilmeyen o kadar çok insan var ki.

* * *

Akp lileri mutlu edebilecek tarzda bir konu olmuş.

İlk cümle ve son cümle !

Sen de ekonomi bakanlığı yapmış gibi yazıyorsun ağabey??

Siyasetten anlayan da anlamayan da birşeyler söyleme hakkına sahip ama ??

Hayır; fikirlerimizi yazamayacaksak burada özgürce, böyle alttan alttan, laf çarpmaya gerek yok.. Direkt söyle lütfen..

Kelime oyunlarına gerek yok

Neden akepeliler mutlu olsun ki konudan? İlahi; partinin başına geçtiğinden beri oy oranını yükseltememiş bir lider ( ki sana göre Türkiye'ye iki gömlek üstün biri) var, ve stratejisini eleştiriyorum.. Bu stratejilerle seçim kazanmayı hedefliyor..

Akıl, mantık, izan işi mi?

Asgari ücretliden, memurdan, köylüden ve dahi emekliden bu taahütname ile mi, Kemal Derviş kozu ile mi oy alacak?

Chp eleştirilemez mi? Kemal Bey eleştirilemez mi?

Bu yazdıklarından dolayı seni de eleştiriyorum.

Benim her CHP ve Kemal Bey'i eleştirdiğimde, sen de akepenin işine yarar damgasını vuruyorsun. Benim yazmamla akepe oy mu kazanacak, CHP oy mu kaybedecek?

Hem ben senin gibi hiç bir zaman Akp yazmam, akepe yazarım

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.