Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.15, 20:09   #15
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu ve Seçim Stratejileri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dilaver Mesajı göster

İlk cümle ve son cümle !

Sen de ekonomi bakanlığı yapmış gibi yazıyorsun ağabey??

Siyasetten anlayan da anlamayan da birşeyler söyleme hakkına sahip ama ??

Hayır; fikirlerimizi yazamayacaksak burada özgürce, böyle alttan alttan, laf çarpmaya gerek yok.. Direkt söyle lütfen..

Kelime oyunlarına gerek yok

Neden akepeliler mutlu olsun ki konudan? İlahi; partinin başına geçtiğinden beri oy oranını yükseltememiş bir lider ( ki sana göre Türkiye'ye iki gömlek üstün biri) var, ve stratejisini eleştiriyorum.. Bu stratejilerle seçim kazanmayı hedefliyor..

Akıl, mantık, izan işi mi?

Asgari ücretliden, memurdan, köylüden ve dahi emekliden bu taahütname ile mi, Kemal Derviş kozu ile mi oy alacak?

Chp eleştirilemez mi? Kemal Bey eleştirilemez mi?

Bu yazdıklarından dolayı seni de eleştiriyorum.

Benim her CHP ve Kemal Bey'i eleştirdiğimde, sen de akepenin işine yarar damgasını vuruyorsun. Benim yazmamla akepe oy mu kazanacak, CHP oy mu kaybedecek?

Hem ben senin gibi hiç bir zaman Akp yazmam, akepe yazarım
Seçim arifesinde iktidardan memnun olmayan bir kişi, iktidarı değil de muhalefeti eleştirirse, manidar bulurum.

Ekonomiyi senden daha iyi bildiğimi biliyorum en azından. Tahsilim de o yöndeydi. Dahası var, borsa da hatırı sayılır kadar da param vardı. Eh bu işlerle biraz ilgilenen ekonomi göstergeleri de bilmesi gerek.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun çevresindeki insanları burada belirtmeme gerek yok herhalde. Kim olduklarını isteyen küçük bir araştırma ile öğrenebilir. Baksın bakalım kimler varmış. Tahsillerine baksın, geçmişine baksın.

Yılmaz Özdil'in bir yazısı geldi yine aklıma. Bu halka herşey müstehak. Valla beter olsunlar, daha da umurumda bile değil.

Eti kasapta, meyveyi manavda görsünler.

Olumlu eleştiri insanları daha iyiye yöneltir. Eleştiri var, eleştiri var.

Dalga geçmek, ti ye almak, aşağılamak eleştiri değildir. Heee tabi bunu zıt görüşlü insanlar eleştiri kisvesi altında yaparlar.. Bakınız havuz medyası.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.