Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.15, 20:47   #17
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu ve Seçim Stratejileri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Seçim arifesinde iktidardan memnun olmayan bir kişi, iktidarı değil de muhalefeti eleştirirse, manidar bulurum.

Ekonomiyi senden daha iyi bildiğimi biliyorum en azından. Tahsilim de o yöndeydi. Dahası var, borsa da hatırı sayılır kadar da param vardı. Eh bu işlerle biraz ilgilenen ekonomi göstergeleri de bilmesi gerek.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun çevresindeki insanları burada belirtmeme gerek yok herhalde. Kim olduklarını isteyen küçük bir araştırma ile öğrenebilir. Baksın bakalım kimler varmış. Tahsillerine baksın, geçmişine baksın.

Yılmaz Özdil'in bir yazısı geldi yine aklıma. Bu halka herşey müstehak. Valla beter olsunlar, daha da umurumda bile değil.

Eti kasapta, meyveyi manavda görsünler.

Olumlu eleştiri insanları daha iyiye yöneltir. Eleştiri var, eleştiri var.

Dalga geçmek, ti ye almak, aşağılamak eleştiri değildir. Heee tabi bunu zıt görüşlü insanlar eleştiri kisvesi altında yaparlar.. Bakınız havuz medyası.

Seçim arefesinde olmadan önce de, aylar önce de ben Chp'yi eleştiriyordum ağabey.. Sen o zaman da aynı şeyleri yazıyordun?

Seçim arefesine sığınma olur mu?

CHP ye eleştiriye tahammül edemiyorsun..

Eleştiri var, eleştiri var, demişsin.. Benim eleştirim de böyle, yöntemim bu.. Az önce de cumhurbaşkanına cübbeli kepli fotoğraflar giydirdim.. O da sana manidar geldi mi? Hani akepeli falan olduğumu da ima et istersen?

Senin istediğin gibi mi eleştiri yapacağım ağabey?

Seçim öncesi sonrası anlamam ben. İktidarı eleştirmek, malumu ilan etmek gibidir bizler için. Bugüne kadar hangi icraatları iyidi, memleket için ne yaptılar ki; aa onu beğenmiştim, bak bunu beğenmedim, deyip eleştiri yapayım akepeye.. Dünya görüşüme ve düşünce sistemime tamamı ile ters, uyumsuz bir parti..

Ben
im çizgim belli..

Emine Ülker Tarhan Chp de genel başkan olaydı ya da benzer yapıda biri , ben de CHP ye oy verirdim..

İnsanların tahsillerine bakıp birilerini övmeyi asla yapmam..

Burhan Kuzu'yu bilir misin? Anayasa Hukukçusu ve Öğretim Üyesi Prof. Dr.; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Yüksek lisans ve doktorasını aynı fakültede tamamladı.

akepe nin tüm hukuksal ve anayasal işlerini kanuna ve anayasaya uygun olarak hazırlar.. Bana sorarsan ülkem için oldukça zararlı biri.. Ama geçmişi, tahsili on numara.. Napacaz şimdi?

Tek tek yazayım mı bur
aya akepe içindeki tahsilli vekilleri ? Ha yazsam sen ona da hemen, akepenin reklamını yapıyor, övüyor dersin...

Ama benim sana cevap olarak anlatmak istediğim, ülke menfaatlerinin tahsili yüksek kişiler tarafından da suistimal edilebileceği gerçeğini görmezden gelirsin..

Tahsilli olunca tamam nasılsa...

Valla senin umurunda olmayabilir de, bu vatan ve memleket benim umurumda..

Her ne kadar senin gibi
okuyamasam da, borsada paralarım olmasa da, senin kadar ekonomiyi ve siyaseti bilemesem de, umurumda..

Kendime göre yazar, çizerim, sana ya da bir başkasına göre değil..

Kusura bakmayacan artık...

Bu arada, ağabey Kemal Bey'in bu yorumuna bir yorum alamadık senden şimdiye kadar?

Neyse..

İstersen seni memnun etmek için gidip Fırında Patates yapıp forumda paylaşayım, renk olsun

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.