Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.15, 21:30   #19
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32318
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu ve Seçim Stratejileri

Yapılan hamleyi doğru buluyorum.

Her ne kadar çoğu kişi kabul etmesede Türkiye bir İsveç yada Norveç değil. Dolayısıyla kıyasladığım ülkelerde böyle vaatlerden çok gelecek vaatler özgürlükler haklar ön planda olurken, Türkiye gibi yerde ise sokaktaki insana sorsan ne özgürlük bilir nede haklar nede gelecek..

Bu yüzden böyle "sadakavari" vaatleri ne kadar kabul etmesekte bizim ötemizdeki insanların bu vaatlere ihtiyacı var. En temel olan şeyleri vermelisin ki insanlar ilerisini düşünebilsin.

Bu strateji akp'lilere dokunmuş olacak ki küçük eniştesinden büyük abisine kadar herkes "ama biz ayakkabı kutularında biriktiriyorduk o parayı rezaya verecektik daha ühü" diye ağlayabilirler normaldir.

Ha birde çığırtkanlık çıkaran solcular var ki sağda solda görüyorum hdp'ye oy vermeye kadar yorumlar felan. Tam bir algı operasyonu niyeti güdüyorlar "Gezide darbeyi gördüm" diyen bir adama inanır olmuşlar. Fena gülmelik malzeme çıkıyor.^^

Adımlar güzel ama başarıya götürür mü sanmıyorum. Götürecek olsa bile trafo kedileri var birde onlarla uğraşmak zorundalar.

Bu "mağdurcuları" götürecek tek şey yine kendileridir. Zaten şimdiden ayak sesleri duyuluyor. Sandık kısmı tamamen hikaye. A dan Z'sine kadar her kurumun altına üstüne girilmişken bu kurumların bu devletin düzenlediği sandık seçimleri chp'yi iktidar yapacak ha? Buna inanmak bariz saflıktır.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.