Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.15, 21:55   #21
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161533
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu ve Seçim Stratejileri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ekin Mesajı göster
İyi anlamına mı geliyor ? Neden oy oranı % 30 u aşmadığını sordum ? Ve neden tek parti olarak başa geçemediğini soruyorum ?

Benim gibi siyaset yoksunları öğrenmiş olur.

Sade Kılıçdaroğlu değil Baykal zamanından beri bu böyle ? Diğer partiler ya silindi gitti ya yükseldi. Chp ne yukarı ne aşağı oy oranı aynı. Belirli bir hedef kitle tarafından devamlı destekleniyor.

Dürüst olduğuna inancım < 0 > diyorum.

Bu geniş ve kapsamlı konu. Cumhuriyet dönemine kadar gider. CHP nin din düşmanı olduğu yalanları, yaygaraları yapıldı. Bu ülkede din deyinci akan sular durur.

Yıllardır kominizm diye bir algı yaratıldı. Kominizmi öcü gibi gösterip, CHP ye yamamaya çalıştılar. akp nin nasıl seçim kazandığını da bilmeyen yoktur? Yoktur diyorum ama var olduğunu da görüyorum şu an.

Dini diline dolayan bu ülkede her zaman başarılı olmuştur. Bunun örneklerini de 1960 yıllarından itibaren görmek mümkün.

* * *

Yineliyorum... Tüm bu antidemokratik bir yönetim var iken, kalkıp da CHP yi eleştirmek akıllıca değil, mantıklı hiç değil.

Anayasayı tanımıyorum diyen, kırın kapıyı alın, daha sonra kanunu çıkartırız vs vs. diyen bir İçişleri Bakanı var.

Haklarında yolsuzluk iddiaları olan bakanların aklanmaları var. Bunlara kafa yorun derim.

Ve daha nice nice....

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla