Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.15, 22:02   #22
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177624
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu ve Seçim Stratejileri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dilaver Mesajı göster

Seçim arefesinde olmadan önce de, aylar önce de ben Chp'yi eleştiriyordum ağabey.. Sen o zaman da aynı şeyleri yazıyordun?

Seçim arefesine sığınma olur mu?

CHP ye eleştiriye tahammül edemiyorsun..

Eleştiri var, eleştiri var, demişsin.. Benim eleştirim de böyle, yöntemim bu.. Az önce de cumhurbaşkanına cübbeli kepli fotoğraflar giydirdim.. O da sana manidar geldi mi? Hani akepeli falan olduğumu da ima et istersen?

Senin istediğin gibi mi eleştiri yapacağım ağabey?

Seçim öncesi sonrası anlamam ben. İktidarı eleştirmek, malumu ilan etmek gibidir bizler için. Bugüne kadar hangi icraatları iyidi, memleket için ne yaptılar ki; aa onu beğenmiştim, bak bunu beğenmedim, deyip eleştiri yapayım akepeye.. Dünya görüşüme ve düşünce sistemime tamamı ile ters, uyumsuz bir parti..

Ben
im çizgim belli..

Emine Ülker Tarhan Chp de genel başkan olaydı ya da benzer yapıda biri , ben de CHP ye oy verirdim..

İnsanların tahsillerine bakıp birilerini övmeyi asla yapmam..

Burhan Kuzu'yu bilir misin? Anayasa Hukukçusu ve Öğretim Üyesi Prof. Dr.; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Yüksek lisans ve doktorasını aynı fakültede tamamladı.

akepe nin tüm hukuksal ve anayasal işlerini kanuna ve anayasaya uygun olarak hazırlar.. Bana sorarsan ülkem için oldukça zararlı biri.. Ama geçmişi, tahsili on numara.. Napacaz şimdi?

Tek tek yazayım mı bur
aya akepe içindeki tahsilli vekilleri ? Ha yazsam sen ona da hemen, akepenin reklamını yapıyor, övüyor dersin...

Ama benim sana cevap olarak anlatmak istediğim, ülke menfaatlerinin tahsili yüksek kişiler tarafından da suistimal edilebileceği gerçeğini görmezden gelirsin..

Tahsilli olunca tamam nasılsa...

Valla senin umurunda olmayabilir de, bu vatan ve memleket benim umurumda..

Her ne kadar senin gibi
okuyamasam da, borsada paralarım olmasa da, senin kadar ekonomiyi ve siyaseti bilemesem de, umurumda..

Kendime göre yazar, çizerim, sana ya da bir başkasına göre değil..

Kusura bakmayacan artık...

Bu arada, ağabey Kemal Bey'in bu yorumuna bir yorum alamadık senden şimdiye kadar?

++++

Neyse..

İstersen seni memnun etmek için gidip Fırında Patates yapıp forumda paylaşayım, renk olsun

Gerçekten çok mesai harcadığın çoğu gelişmelerden de bihabersin.

Emine Ülker Tarhan he? Bak bakalım o partinin kurucuları arasında kimler var.. Bu birrr, yine bak, son partiden istifa eden kurucu ünvanı olan kişi, neden partiden istifa etmiş onu da araştır.

Ne demek benim isteğime göre yorum yapmak. Nerden çıktı bu? Her istediğini yazıyorsun ya. Asıl ben istediğimi yazamayacağım öyle mi? Yanlışa doğru mu demem isteniliyor?

Böyle bir mesnetsiz yazı yazılırsa, elbette de karşı yorumlar olacaktır.

Alıntı:
Valla senin umurunda olmayabilir de, bu vatan ve memleket benim umurumda..

Umurunda olan bir kişi ,bu fikirlerde olmaz. akp nin değirmenine su taşıdığının farkında olur.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti