Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.03.15, 01:05   #1
Rosebud
Müdavim

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 572
Ettiği Teşekkür: 12047
Aldığı Teşekkür: 13874
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Dibi Göreceğiz Galiba...

Offff!.. Çayı kahveyi biraz fazla kaçırdım uykum kaçtı, bari televizyon seyredeyim dedim bula bula BursaTV'yi buldum, bugün seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz diye mikrofon tutuyorlar halka... Duyduğum cevaplar beni çileden çıkardı, yahu onlarca insana sordular 2-3 kişi MHP, 5-6 kişi CHP dedi onun dışındakilerin hepsi AKP... Şimdi artık hiç uyuyamam, sinirden kan beynime çıktı, İstikrar için diyen mi ararsın, kafama uyduğu için diyen mi, geliştiğimiz için diyen mi yoksa, tüccarım durumum çok iyi o yüzden diyen mi!... en son birine sordular, dedi: geçmişe baktığımızda bugün cennette yaşıyoruz... Sözün bittiği noktaydı usturuplu bir kelimeyle kapattım tv'yi... Yok arkadaş, bu millet dibi görmeden adam olmaz... Hoş dibi gördüklerinde anlayacaklar mı o da şüpheli.