Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.03.15, 15:57   #5
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 436
Ettiği Teşekkür: 8504
Aldığı Teşekkür: 10091
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Dibi Göreceğiz Galiba...

Zaten Bursa'dan her seçimde AKP çıktığı gibi genel olarak televizyonları da AKP yandaşıdır o nedenle görüntülerle oynanmış da olabilir olmayabilir de, bu çok da önemli değil ama beni asıl çileden çıkaran AKP'ye oy vereceğim diyenlerin gerekçeleri... Bir tanesi diyor ki: ''Yalanını dolanını görmediğim için AKP'ye oy vereceğim'' ve devam ediyor; ''evet bazı şeyler söylüyorlar ayakkabı kutuları falan gibi ama araştırmadım bilmiyorum, hiç olmazsa diğerleri gibi paralel yapılarla ilişkileri yok...'' Beni kaygılandıran AKP'nin algı yönetiminin işe yaraması, meselâ bugün DHKPC örgütü Berkin Elvan davasını yürüten savcıyı odasında rehin almış... bakıyorsunuz DHKPC kim diye, çakar almaz silâhlar ve patlamayan bombalarla eylemler yapan taşeron bir örgüt, peki bu eylem ne işe ve kime yaradı!.. Tabii ki AKP zihniyetine çünkü koskoca bir davayı halkın, en azından bir bölümünün gözünde yerle bir etti, Berkin ve onun arkasında olanları itibarsızlaştırdı, işte bu Goebbels taktiklerini çok tehlikeli buluyorum bunlar bir ülkeyi dive vurdurur.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.