Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.03.15, 18:20   #7
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177619
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Dibi Göreceğiz Galiba...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Beni kaygılandıran AKP'nin algı yönetiminin işe yaraması.

Halkın büyük bir çoğunluğu cahil, duvara bodozlama giderken görmez, ne zaman başını duvara vurur, aaa başımı duvara vurdum der..

Fakirlik kisvesi altında 250 TL kadar her ay yardım alan çok kişi var. Bu para da akp parası, imiş..miş işte.

Yavaş yavaş her kurum ele geçirildi. Nerdeyse tüm Valiler, Kaymakamlar akp il başkanı gibi çalışıyor.

Bu yönetimden zerre kadar memnun olmamasına rağmen hala ve hala armutun sapı, üzümün çöpü deyip bu iktidarı değiştirebilecek en kuvvetli aday olan partiyi eleştirip farkında olmadan akp nin değirmenine su taşıyanlar var.

Demek ki neymiş? Aslında büyük bir çoğunlukta biraz akp lilik varmış..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.