Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.04.15, 15:42   #17
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131277
Aldığı Teşekkür: 42661
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Fuat Avni'nin Yeni İddası “Savcıdan Çıkan Kurşun Polisin…”

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Sen baya bir uçmuşsun be insanlıkarayan, aramaya devam et buna ihtiyacın var zaten...Çık o saplandığın çamurdan çık.. Kurtar kendini...

Benim kıblem KABE' dir.. Başka kıble bilmem.. Onu fgülen taifesine ve severlerine yönelt...

Ben siyasi parti uşaklığı yapmıyorum...

Sanırım insanlıkarayanın yazdıklarını yöneticilerimiz okuyorlardır...Özel statülü birimidir ki, yazdığı aşağılayıcı ve istihza dolu cümlelere bir şey denilmez de benim her yazdığım didiklenir?

Yahu, elinde kalmiyacak birsey paylas, bakalim.

12Senelik yalanlar artik sökmüyor, Milliyetciligi ayaklar altina aldi, Ermeni Soykirimi yok diyenlere, torba yasa olarak kanun cikardi.

Ben bunu saklamadim, bak nasil seninde görebilmen icin paylasiyorum.

********lerle Masaya oturan ********dir derken,

Yaptiklarini göresin diye paylasiyorum.

Simdi bunlardan haberin olmadiginimi söylemek istiyorsun?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.