Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.04.15, 19:00   #10
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161519
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Taziye Evine Gelen Kılıçdaroğlu'nun Protesto Edilmesi.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Sana benden görünüyorlar galiba Real, ne dersin...Benim kafam kumda değil...Şunu fark edemiyorsun demeyeceğim bu çirkin bir ifade olur, kabullenmek istemiyorsun diyeceğim... Herkes herkesle aynı düşünmek zorunda değil... Bu realiteyi kabul ettiğin gün sorun kalmaz ortada.

Gelelim mevzuya, tv de izlediğimde hem aklımdan geçen hem de dilimden dökülen şuydu, bu kadarda olmaz... Bizim örfümüzde, ananemizde, töremizde böyle bir şey yoktur... Bunlar yanlış şeyler, tüm samimiyetimle asla tasvip etmediğim ve etmeyeceğim bir çirkinlik... Oysa ne chp den nede Kemal Bey' den haz alan biri de değilim... Ancak sevip sevmemek farklı şey, eğriyi doğruyu tefrik ayrı şey..

Benim her yazdığım net ve anlaşılır.

Yazarken de kişileri genelde söz konusu etmem. Kişilerin ne yapıda ve karakterde olduğu da beni ve başkalarını da hiç ilgilendirmez.

Önce bunları bir bilelim.

Kişiler; konulara yorumları ile tanınır, bilinir. Hemen hemen çoğu konuyu okuyorum, bazılarına yorum yapıyorum, bazılarını sadece okumak ile yetiniyorum.

E haliyle, senin de yorumlarının büyük bir kısmını okuma durumu oluyor.

Ya kendini ifade edemiyorsun, ya da kendinle çelişiyorsun. Zaman zaman konuları bırakıp eli sopalı devlet görevlisi gibi bizleri uyarmaktan da geri kalmıyorsun.

Zaten bu davranışını tekrar etmen halinde, ip ten yasaklanırsın, bunu da bilmeni isterim.

Nezaket kuralları içerisinde, hakaret olmadan çeşitli görüşlere sahip insanların yorumları konularda mevcut. Ayrıca bu da bir renktir. Ama uyarmak kimsenin haddine değil. !

Bu uyarma meselesi 2 kez oldu.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.