Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.04.15, 19:39   #14
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161519
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Taziye Evine Gelen Kılıçdaroğlu'nun Protesto Edilmesi.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Sen demiyor muydun bildir butonundan bildirirsen seviniriz yönetim olarak diyen...Şimdi niye celalleniyorsun anlamıyorum...

Beni farklılıklar asla rahatsız etmiyor, bilakis keyif alıyorum... Yasaklama konusuna gelince, istediğini yapabilirsin, bu da senin kendin gibi düşünmeyenlere karşı ne kadar insan merkezli ve özgür düşünceye saygılı olduğunun kanıtı olur...

Ben hiç kimseye hakaret etmem...Hakaret tarzım değil.. Çocuk gibi tehdit edip durma, zaten beni istemediğini biliyorum, lakin burada olmamın sebebi değişik siyasal görüşte olan bazı üyeler sebebiyledir... Ne kadar benimle örtüşmeyen siyasal farklılıkta olsalar da, fikir sahibi insanları seviyorum...

Hiç bir şey dünyanın sonu değil Real... Tehdit etme sende olur mu...

Hakaret içeren veya maksadını aşan suç teşkil edebilecek yorumlara rastlanılırsa, görmem halinde kırpıyorum. Gözden kaçanlar illaki olur. Zira burada 7/24 nöbet tutmuyoruz.

Sitedeki tüm üyeler, bu bahsettiğim durumlara rastlar ise, avatarın hemen altında bulunan (aşağıya ekran görüntüsü ekliyorum, bilmeyenler olabilir) bildir butonu ile bildirir, biz de gereğini yaparız, hep de yaptık.

Şikayet yeri yukarıda belirtilen bildir butonudur. Konularda rastgele aba altından sopa gösterircesine tehditkar uyarılar kabul edilemez.

Diğer hususlara değinmiyorum. Dediklerim tehdit değil, yapılacak olan en uygun davranıştır.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.