Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.04.15, 23:13   #23
Abartmatozu

Abartmatozu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 282
Ettiği Teşekkür: 1050
Aldığı Teşekkür: 2399
Rep Derecesi : Abartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği var
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Fuat Avni'nin Yeni İddası “Savcıdan Çıkan Kurşun Polisin…”

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal34 Mesajı göster
Savcı beyi gözden çıkarmışlar benim anladığım kadarıyla, düz ara taramışlar oysa daha profosyonel müdahele türleri var, en basiti sokaktaki insanın dahi bilebileceği, aklına gelen, kapı altından kokusuz gaz denenebilirdi.
Mademki özel tim olmuşlar daha uygun müdahale türlerini bilmeleri benim onlardan beklentimdi.
Kır kapıyı düz ara tara, bunun için özel tim olmaya gerek yok herhangi bir polis arkadaşta çelik yelek giyerek o işi yapabilirdi.
İkna turlarında tam olarak talepler ve neler konuşulduğunu bilmiyoruz! Acaba bir kısmı geçici olarak savcı beyi sağ kurtarmak için yerine getirilemezmiydi?
12 Eylülden önce böyle provokate eylemler ile çok karşılaştığımız için mecburen acabalar kafamızda var.
Kokusuz gaz konusu için Yakın hastahaneden anestezi uzmanı getirildi.
odanın hacminin çok büyük olduğu ve gazın hiç bir şekilde tesir etmeyeceği belirtildiğinden bu yöntemden vazgeçildi.
Bunu bugün bütün gazeteler yazdı.
Abi demem odur ki o odaya giren insan.
Karşısında ömrü hayatında ilk defa göreceği 3 kişi var.
O daya girerken üzerinde 30 Kg ağırlık var. Kafasında bilmem kaç Kg miğfer, elinde ağırlığını bilmediğim kalkan var.
Ve en önemlisi karşısında 3 terörist bir rehine var.
Ha birde kendi canı var.

İçeri girer girmez ara tara yapmadılar, korteks patladıktan sonra otomatik tabancalarla müdahale edildi. Ardından rehinenin vurulduğu ve teslim olmayacakları anlaşılınca otomatik tüfekler devreye girdi.

Tabi olayı bire bir yşmadım ama izlediğim tüm haber videolarında gelen seslerden çıkardığım durum bu.

Ben işin siyasi yanından nefret ediyorum.

Ölen bir baba vardır.
Ben oğluna acıyorum
Abartmatozu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Abartmatozu'in Mesajına Teşekkür Etti.