Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.04.15, 01:58   #27
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ben Gidiyorum... Hoşçakal F.G Ailesi...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Serseri
Hem de nasıl,
Kapkaranlık bir rehine krizi, odadan canlı çıkanın bulunmayışı, bu acı olayı Tayyip Erdoğan ve tayfasının siyasete alet ederek, CHP ve gezicilere mal ederek düşüşe geçen oylarını arttırma gayretine düşmesi,
AKP Hükümetinin ,bu olayı bahane ederek, yargı mensuplarına yeni yeni baskılar getirmeyi düşünürken ve önümüz bir Mayıs'ken;
Davutoğlu'nun yeni çıkardıkları, İç Güvenlik (!) yasasını da arkasına alarak:
(Sanki şimdiye kadar müsamaha gösteriliyormuşçasına)
''Artık izinsiz sokaklara çıkanlara müsamaha gösterilmeyecek!'' diye haykırması. (Şimdiye kadar ki, gösterilere gösterilen müsamaha bu kadar ölü, yaralı ve tutukluyken, müsamahasızı düşünmek bile içimi kararmış ve yazmak istemiyordum.
Ama @MooN un vedasına üzüldüm ve dayanamayıp yazmak istedim.
Ama şaka olduğunu görünce de biraz morarmadım değil hani.Ama kızmışta değilim.
Hani atalarımız derler ya:
''
Allah fakir kulunu sevindirmek icin önce eşeğini kaybettirir sonra buldururmuş'' öylesine bir duygu yaşayıp sevindim.
Dur yahu! Bu benzetme biraz yanlış oldu. Buradaki eşek kim oldu? Bulan kim.
Neyse şaka olmasına sevindim.
Yeni yaşın da kutlu olsun!
Tekrar hoş geldin @MooN...
@Insanlikarayan buna kız fa
lan isteme, evde kalsın bu
kandırıkçı