Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.04.15, 17:33   #4
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1654
Ettiği Teşekkür: 33017
Aldığı Teşekkür: 32006
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Susmuyor! "Ekmek Aldığına Dair Belgen Var mı?"

Soru: Güvenlik sorununun özel güvenlik şirketlerinden kaynaklandığı gibi biz izlenim mi var?

Yanıt: Biz şu ana kadar özel güvenlikten çok ciddi neticeler alamadık ki. Elinde taşıma ruhsatlı silahı olan buralarda görev alıyor. Veya elinde sadece cop var. Bunlar olaylara zaten müdahale edemez. Korkar, kaçar. Şimdi ben böyle söyledim diye tabi çok ciddi rahatsızlık olacak. Bunların içinde yaşı vesairesi müsait olanlar varsa zaten emniyete alımlar yapılıyor, gider müracaat ederler.

Hiç de bile öyle değil sertifikası var,eğitime tabi tutuluyorlar.
Ben o adliyeye çok gittim.İnsanların saatlerini bile çıkarıp x-Ray dan geçiriyorlar.Güvenlikçiler de öyle yaşlı değiller,hepsi de zıpkın gibi delikanlı.

Ne emeklisi,ne yaşlısı anlamadm?

Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti.