Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.04.15, 17:41   #24
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Fuat Avni'nin Yeni İddası “Savcıdan Çıkan Kurşun Polisin…”

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Root Mesajı göster
Kokusuz gaz konusu için Yakın hastahaneden anestezi uzmanı getirildi.
odanın hacminin çok büyük olduğu ve gazın hiç bir şekilde tesir etmeyeceği belirtildiğinden bu yöntemden vazgeçildi.
Bunu bugün bütün gazeteler yazdı.
Abi demem odur ki o odaya giren insan.
Karşısında ömrü hayatında ilk defa göreceği 3 kişi var.
O daya girerken üzerinde 30 Kg ağırlık var. Kafasında bilmem kaç Kg miğfer, elinde ağırlığını bilmediğim kalkan var.
Ve en önemlisi karşısında 3 terörist bir rehine var.
Ha birde kendi canı var.

İçeri girer girmez ara tara yapmadılar, korteks patladıktan sonra otomatik tabancalarla müdahale edildi. Ardından rehinenin vurulduğu ve teslim olmayacakları anlaşılınca otomatik tüfekler devreye girdi.

Tabi olayı bire bir yşmadım ama izlediğim tüm haber videolarında gelen seslerden çıkardığım durum bu.

Ben işin siyasi yanından nefret ediyorum.

Ölen bir baba vardır.
Ben oğluna acıyorum
Doğrudur bizler uzman değiliz, sadece fikir yürütüyoruz, yaptıkları kişinin yapacaklarının aynasıdır deriz ya, o yüzden ben bu iktidarın yaptığı hiçbir şeye güvenim kalmadı.
Kokusuz daz deyince sadece anastezi gazımı akla gelir bilmiyorum, belki başka gaz çeşitleride vardır, ayrıca oda çok büyükse çok gaz verirsin.
Geçen bir televizyon kanalında bu olay tartışılırken olaya özel timlerin müdahale etmeleri gerektiği ama terörle mücadelenin müdahale ettiği söyleniyordu, özel tim amiri olay yerinde bulunduğu halde olaya neden müdahale etmediği tartışılıyordu.
Bomba patlamadan önce hiç silah sesi duyulmuyor, silah sesleri sonradan duyulduğuna göre savcı beyin o an sağ olduğu izlenimi oluşuyor.
Teröristi boşver ama ikna çabaları uzayabilirdi, ayrıca yurtdışı ile defalarca telefon görüşmeleri yapıldığı emniyet kaynakları tarafından belirtiyor.
O zaman sorarlar sinyal bozucu jammer denen araçları nedaen aldınız, burada kullanmayıp nerede kullanacaksızı.?
Değerli kardeşim bunlar sorular, her soruya bir cevap verilebilir ama! benim kafamı en fazla kurcalayan bu savcı beyin olayı çözmeye en fazla yaklaşan savcı olması vede olayın üzerine layığı ile gitmesi.
Kartal Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.