Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.04.15, 11:57   #1
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3697
Mesajlar: 17,974
Ettiği Teşekkür: 73129
Aldığı Teşekkür: 67378
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Kuran’ın Tüm Meallerini Okudum Ama İslamiyet Bunların Yaptığı Değil!
Türkiye, Metin Akpınar’ı tiyatro sahnesinde tanıdı, alkışladı. Usta sanatçı aktif siyasete girmedi ama Türkiye’nin meselelerinde de hiç uzak kalmadı. Metin Akpınar ülkenin içinde bulunduğu durum için “Her devrim karşılığını doğurur. Güçlenip geldiler, karşı devrim iktidara geçti… Dini kullanıyorlar” dedi ve de sordu: Başörtüsüyle, çok cami açarak Müslümanlık oluyor mu?

Bir ku­şak onun­la bü­yü­dük… Ka­ba­re sah­ne­sin­de ta­nı­dı­ğı­mız Me­tin Ak­pı­nar Tür­ki­ye­’nin en renk­li, en il­ginç en­te­lek­tü­el­le­rin­den bi­ri. Ne ya­zık ki ne­şe­si­ni kay­be­den bir ül­ke­de ar­tık şa­ka yap­mak da pek müm­kün de­ğil. Me­tin Ak­pı­na­r’­la eş­siz bir sof­ra­da bu­luş­tuk, mem­le­ke­ti ve “Man­za­ra-ı Umu­mi­ye­”yi ko­nuş­tuk. Soh­bet sı­ra­sın­da o, şim­di de siz oku­yu­cu­la­rı­mız Ha­ber­tür­k’­ten onun yü­zün­den is­ti­fa et­ti­ği­mi de öğ­ren­miş ola­cak­sı­nız!


Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.


Kaynak
__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Redwine'in Mesajına Teşekkür Etti.