Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.04.15, 16:52   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21541
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Tarihin Akışını Değiştiren Silahlar

Silahlara karşı bir özenti içinde olmadım, olanlara ise hep kuşku ile baktım. Silah her nev'isi ile öldürücü olduğundan daima silahsızlanmadan yana tavır koydum bu konuda acizane yazılar yorumlar yazdım. Tüm dünyada silahlanmaya ayrılan paralar trilyon dolarları bulmaktadır. Halbuki bu paraların belli bir bölümü, cehalet içinde olanlara açlık yokluk susuzluk çeken ülke insanlarına dağıtılsa, nüfusu 7 milyar olan dünyanın bazı bölgelerinde savaş yerine barış, yokluk yerine varlık olur.