Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.04.15, 18:51   #8
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131272
Aldığı Teşekkür: 42656
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Twitter, Facebook ve YouTube’a Erişim Engeli

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Boray Mesajı göster
Ben dns değiştirmeyi de mantıklı bulmuyorum.Sonuçta güvenli olmayan, kimin incelediğini bilmediğimiz bir kanal üzerinden bağlanıyoruz. Gizlilik diye bir şey kalmıyor ortada.Her türlü bilgimize erişebilirler.

Ama şu durumda da başka şansımız kalmıyor.

Bu arada ben TTNET kullanıyorum ve Facebook'a girebiliyorum şuan. Twitter ve Youtube'a ise bağlanamıyorum. Sizlerde durum nedir şuan?

Yani simdi, daha evvel daha güvenli oldugunumu söylemek istiyorsun?.

Burada simdi yanlis bir anlayis üretilmis.

DNS degistirmeyle, Güvenligini etkilemis bulunmuyorsun.

Hem tam Güvenlik istiyorsan, Interneti komple kesmen lazim.
Özel, kimsenin bilmesini istemedigin bilgileri, Bilgisayarinlada paylasmaman!.

Twitter ve Facebook, Kemer alti paylasimlarida kaldirabilecek niteliktede, sadece Terör eylemlerini organize ve Cocuk Tecavüzcü ambari degil.

Birkac günden beri, AKP´ye Twitter Büyük bir vurgunda bulunuldu.

Alevilere ve Cemaate vurgunda bulunun, bulabildiginiz yerde Gebertin cagrisi, Twitterde sellere neden olup, Terörcülerin Sayfalari Kapanmasinla sonuclandi.

Daha bir sene evvelsine, Türkmeneli ile Isid´ida karistirmislardi.
Böylelikle Türkmeneli sayfasinida Isid sayfalari gibi kapatmislardi.

Bunu simdi Hazmademeyen Terör destekcileri, bu nevi sayfalara engeller getirmeye calisiyorlar.

Alıntı:
Bu arada ben TTNET kullanıyorum ve Facebook'a girebiliyorum şuan. Twitter ve Youtube'a ise bağlanamıyorum. Sizlerde durum nedir şuan?
Safeip diye bir Program var.
Indir, kur, Avrupa veya baska kitanin IP numarasini al, istedigini yap.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti