Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.04.15, 12:54   #17
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131031
Aldığı Teşekkür: 42517
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Mecburen CHP.

Hem de CHP ve liderliğinin ne kadar BOP' a angaje olduğunu bile bile...

Başka tüm alternatifler en çok AKP' ye yarayacak.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Oy kullanmayacak parti bulamamam dan da değil.

Düşüncemin getirdiklerinden.. Kimisi solcu olarak nitelendirir, kimisi liberal (Bu aralar liberal olarak nitelendiriyorlar) oysa öyle değil. Anarşistim ben. Ve bir anarşist asla sandığa hürmet etmez. Edersede düşünceleriyle çelişir.

Hiçbir ülkede özgürlükler sandıkla gelmedi.. Ya kan verildi yada can evet ben oyumu vermiyor sandığa inanmıyorum ama yarın yada başka gün kanımıda veririm canımıda veririm özgürlük için. İnsanlık için..

Benim düşüncem ayrı bir yere koy abi

Kaldı ki sandıkla hiçbirşey değişmez. Yüzde 50 gerçeği var sonuçta, Bu gerçek maalesef sandıkla yok olmuyor. Bölünmedikçede yok olmayacak. Burda @Aristo arkadaşın söylediklerine hak veririm. Böyle sandık tiyatroları oynayacağımıza tez elden bölünelim daha iyi..
Zaten bu tutumu yüzünden, buralara gelindi.

Herkes kendini daha büyük bir BOK olarak gördügünde, sakin öbürkülerine yaklasmayayayim, Boklugum Kirlenmesin düsüncelerinle yasamaya devam ediyorlar.

Kusura bakma ama, essas bu düsünceler Fasistligi en fazla destekleyen düsünceler!.

Bozdur bozdur, Yutabilecek hamlelere getirip, Yut!.

Osmanli zamanindan beri Toprak telebinde bulunanlar var.

Agri bile, artik bunun farkina vardiginda, AKP Ermenistan yolunun önüne Taslar atip, ilk önce AKP´lileri durdurdu.

Trakyali olarak, Kendim Sinir bölgesinde Dogumlu olarak, Agri´yi iyi anliyabilirim.

Onlarla Birlik Beraberlik Düslerini Paylasmasak, Bazilari gibi, Düslerinde Toprak Taleplerini yerlerine getirdikleri gibi, Coktan Parcalanmis, Yutulmus olacaktik.

Daha gerilerde kalan Tarihlerde bile, O Topraklar bölünmek istendi.
Ermeniler Toprak taleplerinde bulundu.

Ermenilerin sayilari, yüksek olabilmesi icinde, Türkler Han´lara tikilip, yakilmaya baslandi!.

Basarili olamadilar!.

Bundan sonra su Türkiyenin Bas Belasi Toprak Agalarini gözlerinin önüne getirip, oradan vurmaya calistilar.

Adeta Dogu Anadoluyu, Kürtlestirme Politikasi güdülmeye baslandi.

Böylelikle Karabagda oldugu gibi, ilk önce onlari ayirmak, sonra Birliklerinle, üzerinden gecip Gebertme Politikasi sürdürmek!.

Tabiki bu Masonlarin Politikasi patladi.

Iste buralara gelmisiz, Hala Anarsist ayaklari oralarda oynamaya kalkiyorsun.

Vazgec artik o Tüyolarindan, yoksa Vatan, Toprak gittinen, senide kolay götürürler!.

Artik Birlik ve Beraberlik Canlari caliyor, Birilerinin Hocalarina bile Güven kalmadi!.

Gelecegimizi karartmaya calisanlar, Kapinin esigine kadar gelmisler, simdi bu durumda seni bile af etmeyip, en yeni haberi paylasicagim.

Artik fazla -----Löküs´e------ sahip degiliz!

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.