Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.04.15, 11:59   #1
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3697
Mesajlar: 17,974
Ettiği Teşekkür: 73129
Aldığı Teşekkür: 67386
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Kin ve Nefret, Şiddeti Yarattı!... | Mehmet Türker

Fe­ner­bah­çe fut­bol ka­fi­le­si­ne ya­pı­lan sal­dı­rı, Tür­ki­ye­’nin “gü­ven­lik­li bir ül­ke­” du­ru­mun­dan çık­tı­ğı­nın en açık ifa­de­si­dir!..
Bom­ba­nın ne za­man ne­re­de pat­la­ya­ca­ğı;
Sui­kast, adam ka­çır­ma, re­hin al­ma, in­faz, po­li­se sal­dı­rı gi­bi te­rör ey­lem­le­ri­nin ne­re­de ne za­man ya­pı­la­ca­ğı ar­tık bel­li de­ğil­dir!..
Bü­yük şe­hir­ler, AV­M’­ler, ma­ğa­za­lar, met­ro is­tas­yon­la­rı, oto­büs du­rak­la­rı, va­pur is­ke­le­le­ri, in­san­la­rın yo­ğun ol­du­ğu yer­ler ar­tık teh­li­ke­li­dir, ora­lar­da gü­ven­li­ğin kal­ma­dı­ğı or­ta­da­dır!..

* * *


Ri­ze-Trab­zon ka­ra­yo­lun­da ger­çek­leş­ti­ri­len sal­dı­rı, Fe­ner­bah­çe fut­bol ta­kı­mı­nı tam kad­ro or­ta­dan kal­dır­ma­ya yö­ne­lik­tir!..

Şo­för ma­hal­li­ne ateş açıl­ma­sıy­la, oto­bü­sün ta­ma­men kon­trol­den çı­ka­rak se­yir ha­lin­de bu­lun­du­ğu vi­ya­dük­ten aşa­ğı­ya uç­ma­sı amaç­lan­mış­tır!..
Fe­ner­bah­çe ta­kı­mı, gü­ven­lik mü­dü­rü­nün so­ğuk­kan­lı­lık­la oto­bü­sü dur­dur­ma­sı sa­ye­sin­de ola­sı fa­ci­adan kıl pa­yı kur­tul­du…
Oto­büs şo­fö­rü­nün ha­yat­ta kal­ma­sı ise bir mu­ci­zey­di…

* * *Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.- - - Sözcü - - -
__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla