Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.04.15, 17:31   #18
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39627
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

Şimdi öncelikle tutarlılık ve davalarına bağlılık açısından ben de HDP' yi takdir ediyorum. Hangi parti Türkiye söz konusu olduğunda HDP' nin ''Kürdistan'' uğruna yaptıklarının 1/10' unu yaptı? Hiç biri!.. HDP' liler davaları için her gün emek sarfediyor, hergün çalışıyor, hapislere giriyorlar ama yılmıyorlar...

Bu ülkenin meclisinde bulunan hiç bir parti, HDP' nin ''Kürdistan'' sevgisinin onda biri kadar Türkiye sevgisine sahip değil.

İki güya muhalefet partisi var.

MHP seçim bildirdesine ''ABD ile stratejik ortaklığı daha da geliştirmek hedefimiz'' diye yazmış...

CHP, eksik kalır mı? CHP' de seçim bildirgesine ''NATO ile ilişkileri daha da geliştirmek; ülkemizdeki ABD ve NATO düşmanlığını yumuşatmak hedefimiz'' diye yazmış...

Herifler ABD' yi kendi vatanlarından daha çok seviyorlar...

Bile bile gidip bu memleketi bu hale getiren ABD uşaklarına oy vermek çok acı bir şey...

Ama el mahkum işte...

Ve ayrıca...

Bunu büyük harflerle yazıyorum:

AKP İKTİDARDAN GİDERSE CHP VEYA MHP' NİN AKP' DEN HESAP SORACAĞINA DA KESİNLİKLE İNANMIYORUM. TAYYİP VE AKP NE YAPTIYSA YANLARINA KAR KALACAKTIR.

GÖRECEKSİNİZ!