Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.04.15, 18:47   #20
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177619
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

@Asena hemen hemen aynı fikirdeyiz.

İyi incelenirse HDP nin sol bir parti olmadığı anlaşılır. Hele şu pazarlıklar bir bitsin, eğer istedikleri olmasın, faşisizm nedir HDP den öğreniriz. Yahu binlerce insan öldürdüler.. ABD güdümlü, takviyeli bir parti. Şimdi buruya bir yazmaya başlasam sayfalar almaz, yazacaklarım da herkesin bildiği zaten.

ABD siz bir Avrupa ülkesi var mı? Ekonomik yönden güçlü olunmadığı sürece ABD ye mahkumsunuz.

Genel seçimlerde; Akp tek başına hükümet kuracak çoğunluğu elde edemez ise; HDP ile koalisyon kuracaktır.

HDP barajı aşamaması durumunda, alternatif olarak da, MHP var sırada.

CHP yine ana muhalefet partisi olur. Benim Türk insanından hiç bir ümidim kalmadı.CHP liler bile olmadık şeyleri eleştirip, armudun sapı, üzümün çöpü demeye devam ettikçe bu da böyle devam edecektir.

Başka bir konuda yazdıydım. Solcularda biraz kendini beğenmişlik, ben bilirimcilik vardır. İtaat yok, lidere biat yok. Sonuç da bu.

Dünyada eşi benzeri yok; herkesin isteğine göre bir parti, bir lider.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.