Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.04.15, 20:02   #22
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161456
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

Akp ne zaman siyaseten sıkışsa, MHP destek olmuştur. MHP nin, toplumda da Akp nin koltuk değneği diye bir algı da oluştu. C.Başkanlığı seçimlerinde de, 4+4+4 eğitim sisteminde de MHP nin onayı vardır.

Ekmeleddin İhsanoğlu, CHP ve MHP nin ortak adayı olarak Cumhurbaşkanlığına aday gösterildiydi. CHP ve MHP den de oy kullanmayanlar çok oldu. İstatistikler bunu gösteriyor.

MHP Ekmeleddin İhsanoğlu'nu milletvekili adayı gösterdiler. Hadi şimdi MHP liler itiraz etsin, hiç oy kullanmasın.

Bu siyaset manyak birşey..

Vatandaş vekilini seçtiğini sanıyor. Sadece sanıyor. Önlerine isimler konuluyor, hadi bunu seç deniliyor.

CHP bunu kırdı, daha da adım atması gerekiyor. Önce hasta komadan bir çıksın, estetikler sonra gelir.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.