Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.04.15, 21:33   #28
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30790
Aldığı Teşekkür: 40437
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Olur mu yahu. Bunlar hemen hemen aynı fikirde olan partiler.

SP genel başkanı Mustafa Kabalak bile ikrar etti. "Biz aynı annenin iki erkek evladıyız" dedi.

Akp yi hayal edip yok varsayın, Akp ye giden oylar hangi partilere dağılır, kendinizce bir hesap edin.

Bana göre: SP, BPP, MHP ve HDP...

Benim bakış açıma göre değil.

HDP ne alaka ya. HDP bence teröristlerin partisi. Teröriste destek verenlerde gözümde teröristtir.

MHP ve BBP benim bakış açıma göre aynı. Ve birleşseler gayet normal karşılarım. Ama Saadet partisi ile Büyük Birlik Partisini ben aynı kefeye koyamam. Onlar koyabilir. Çıkarları gereği fikrimiz bir diyebilirler. Ama bence değil.

Aynı anne kim oluyor ? SP Erbakanın partisi değil mi ? Ben mi yanlış biliyorum ?

Büyük Birlik Partisi Rahmetli Yazıcıoğlunun yani Milliyetçilerin kurduğu bir parti değilmiydi ?

Saadet partisinde ülkücümü ? Saadet Partisini ben ülkücülerin yanında düşünemiyorum. Bana daha çok dini yönü ağır basan bir parti gibi geliyor. Anaları bir babalar ayrı herhalde.

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.