Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.04.15, 23:51   #35
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ekin Mesajı göster
Benim bakış açıma göre değil.

HDP ne alaka ya. HDP bence teröristlerin partisi. Teröriste destek verenlerde gözümde teröristtir.

MHP ve BBP benim bakış açıma göre aynı. Ve birleşseler gayet normal karşılarım. Ama Saadet partisi ile Büyük Birlik Partisini ben aynı kefeye koyamam. Onlar koyabilir. Çıkarları gereği fikrimiz bir diyebilirler. Ama bence değil.

Aynı anne kim oluyor ? SP Erbakanın partisi değil mi ? Ben mi yanlış biliyorum ?

Büyük Birlik Partisi Rahmetli Yazıcıoğlunun yani Milliyetçilerin kurduğu bir parti değilmiydi ?

Saadet partisinde ülkücümü ? Saadet Partisini ben ülkücülerin yanında düşünemiyorum. Bana daha çok dini yönü ağır basan bir parti gibi geliyor. Anaları bir babalar ayrı herhalde.
Ekin cim diyorum Milliyetçiliğin bir sürü çeşitleri var. Atatürk milliyetçiliği en iyi milliyetçilik. Diğer arayışlara girmeye hiç gerek yok. Sözüm zaman zaman sana, zaman zaman meclisten dışarı.

Valla SP genel başkanı kendi söyledi, yanında da BBP genel başkanı vardı. Biri konuştu, diğeri devam etti.

Ülkücülük dediğin nedir ki?

Şunu açık ve net söylüyorum. Allemi cihan hükümet olsa, pkk ile masaya oturacak, pazarlık yapacak. İki iki daha dört. Artık bundan dönüş yok. Ok yaydan çıktı bir kere.

Şu an önemli olan, bazı pazarlıklar yapılırken Türkiye gemisinin rotası doğuya değil, batıya çevrilmesi.

HDP ne alaka demişsin.

Akp doğudan bazı bölgelerde HDP ile kıyasıya yarışıyor. Akp olmasın, o oyların tümü HDP ye geçer. Bu seçimlerde de, Akp nin oylarında özellikle doğuda büyük düşüş yaşanacak. Bu dediklerim unutulmasın, demişti dersin.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.