Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.04.15, 17:53   #41
Almora
Üye

Almora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 20
Ettiği Teşekkür: 260
Aldığı Teşekkür: 442
Rep Derecesi : Almora Karimasını arttırmak için doğru yerdeAlmora Karimasını arttırmak için doğru yerdeAlmora Karimasını arttırmak için doğru yerdeAlmora Karimasını arttırmak için doğru yerdeAlmora Karimasını arttırmak için doğru yerdeAlmora Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

Ankette oyumu Vatan Partisi'ne kullandım. Dersimli Kemal'in Yeni CHP'sine oy vermem söz konusu bile olamaz. PKK'nın avukatı Sezgin Tanrıkulu'nun parti yönetiminde olduğu ve seçilebilcek sıradan aday olduğu Yeni CHP'ye oy vermem söz konusu bile olmaz. Atatürk'e "Kefere Kemal" diyen Mehmet Bekaroğlu'nun yönetiminde bulunduğu Yeni CHP'ye oy vermem söz konusu bile olmaz.

İnsan bu kadar kötünün bir araya geldiği partiye oy verir mi? Ben neden kötünün iyisine oy vermek zorundayım? Konudaki mesajlarının çoğunu okudum. Bir çok kişi kötünün iyisi olduğunu düşündüğü için CHP'ye oy vermek istiyor. Maalesef siz oy verdikçe tepedekiler şımarıyor. Kendilerini başarılı sayıyorlar. Dersimli Kemal oturduğu koltuktan kalkmak istemiyor.

Deniz Baykal genel başkan iken "Gitse de CHP bir nefes alsa." diyordum. Şimdi ise o günleri mumla arıyorum. "Yeni, yeni..." diye diye partide Atatürk'ün izlerini yok ediyorlar.

Cumhurbaşkanlığı seçimi Dersimli Kemal'den kurtulmak için büyük bir fırsattı ama maalesef bu fırsat da harcandı. Eğer Toplu bir şekilde geçersi oy kullanılsaydı yada sandık boykot edilseydi. Şimdi Dersimli Kemal CHP koltuğunda oturuyor olmazdı.

Şu anda aklımdaki tek parti Vatan Partisi... Listeler açıklanana kadar MHP de aklımdaki parti idi ama listeleri görünce hayal kırıklığına uğradım. Ekmelettin İhsanoğlu İstanbul 2. Bölge 1. sıradan aday olmuş. Ekmelettin İhsanoğlu mitinglerde Özal'ı ve Menderes'i övdü. Kendisi Atatürk'ü sevmeyen bir insan... Atatürk'ü sevmeyenlerin içinde bulunduğu bir partiye oy veremem.

Almora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Almora'in Mesajına Teşekkür Etti.