Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.04.15, 18:45   #8
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161601
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: “Seçim Hilesi”sinden Korkmayan Kalmamış | Saygı Öztürk

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster

Tam köylü kurnazlarının argümanlarını kullanıyorlar ha

''Yüzde 10 barajını biz koymadık ki, biz kaldıralım!''

Cumhuriyet' i de siz kurmadınız; o zaman neden yıkmaya uğraşıyorsunuz?
Valla bu cümle şahaneydi.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
O zenginlik yetmiyor ondan, vatan millet sevdasindan olduklarini malesef sanmiyorum. Iclerinde istisnalar vardir elbet.
Hayatlari boyunca ailece, belki sülalece yurt disi tedavi masraflari bile devlet tarafindan ödenmesi ne demek oluyor iki senelik millet vekilligiyle emekli olmak ne demek oluyor?
Yanilmiyorsam son torba kanunlariyla durumlarini dahada düzelttiler ömür boyu diplomat pasaportlari olacak neden böyle bir seye ihtiyac duyuyorlar sence

Birde milletin vekili ha millet gülüyor bunlara, en azindan ben gülüyorum
Kürsü dokunulmazligi disindaki haklarin tümü bunlara haram olsun

CHP her zaman gündeme getirdi, dokunulmazlıkları kaldıralım dedi, de oralı bile olmadılar.

Pasaportu yurt dışına rahat çıkabilmek için istiyorlardır, kaçma gibi şeyler olacağını sanmıyorum.

Çok eski tarihlerde sınıf ayrımı vardı. Bunu da şema ile anlatırdı.

En tepede asiller, soylular, rahipler diye giderdi.

Valla şimdi de var..

Garibim sözleşmeli taşerona çalışan işçiler en altta yer alır. En tepede kim yer alır onu söylemeye gerek yok.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.