Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.04.15, 18:59   #47
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Almora Mesajı göster
Asıl AKP yararına çalışan CHP ve MHP yönetimleridir. Neden Dersimli Kemal ile Bahçeli'nin hatalarının sorumlusu ben olayım? Benim artık tek bir amacım var; Dersimli Kemal'in istifası...
Dersim Dersim diye tutturmuşsun..

Yahu ok yaydan çıktı. Dersim'e de alışmak gerek, Öcalan'ın yeğeninin mecliste olmasına da...

Bu duruma aniden gelinmedi. Herşey aşama aşama gerçekleşti. Tabi daha bitmedi. İşte senin gibi düşünenler, farkında olarak veya olmayarak bu sürece yardım ediyor.

Gündemi hiç mi takip etmiyorsun, ne demek akp yararına çalışan CHP ve MHP yönetimleri? Ben hiç alaka kuramadım.

İç Güvenlik Yasası çıkarılma aşamasında CHP li milletvekilleri mecliste dayak yediler yahu.

Milletvekili dokunulmazlığını kaldırmak isteyen, teklif veren CHP.
Ve daha bir sürü şeyler.

Milletvekil adaylarına üyeleri ile saptayan tek parti yine CHP.. Daha ne isteniliyor?

Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerine kimi istersin mesela? Varsayalım Ahmet olsun..

Ben Ahmet'i beğenmezsem???

* * *

akp gitse, başka hükümet kurulsa, bu hükümetin başında sen olsan da, pkk ile masaya oturacaksın.. Artık bu kaçınılmaz..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.