Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.04.15, 23:15   #49
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Boray Mesajı göster
Resmen dezenformasyon var. Mehmet Bekaroğlu defalarca açıkladı orda Atatürk'e kefere demediğini. O kefereyi kime dediğini de Bekaroğlu'nun o yazısını okuyarak öğrenebilirsin. Ulusalcı arkadaşlarda çamur at izi kalsın mantığı var cidden.

Hayır Pkk avukatı diyorsun da savunduğun Doğu Perinçek geçmişte Öcalan ile bizzat hareket eden bir isim. Dev Genç'i beraber kurdular geçmişte. Dağa ziyarete gitti adamı 90'larda.

Bu zihniyetin Chp'den temizlenmesi çok isabet oldu açıkçası. Göreceğiz bakalım bu seçimde %0.01i geçebilcek misiniz.
İyi konuya değinmişsin.. tekrar tekrar açıklayınca, acaba daha önce yine mi açıkladım diye, bazı detayları pas geçiyorum.

Arkadaşlar; bakın bu konularda hararetli olarak CHP yi savunur hale düşüyorum. Oysa CHP nin İzmir'de il başkanlığı olsun, oturduğum yerin ilçe başkanlığı olsun yerini dahi bilmem. Çok daha önceler DSP ye oy kullanırdım.

Ama artık şartlar çok farklı.

Ufak tefek detaylara takılmadan bu arabayı çamurdan çıkarmak gerekiyor. Ben de bu durumu anlatınca bazı arkadaşlar tarafından bir partizan gibi görünebilirim de.

Partiler benim umurumda değil, her partinin il başkanlığı seçimlerinde bulundum. Al birini, vur diğerine hepsinden aynı ses çıkar.

Tüm partilere bakınca, en iyisi CHP..

Natocu deyin, şucu deyin, ne derseniz deyin... Günümüzdeki antidemokratik kanun ve davranışlara en etkin karşı çıkan CHP..

Benim tuzum kuru. Tek isteğim, gençlere demokratik ve özgür ülke bırakabilmek..

Herşeye rağmen hala ve hala farkında olmadan; akp nin değirmenine su taşıyanlar, kendi ekonomik ve sosyal durumlarını bir irdelesinler. Hayatlarından tam manasıyla memnunlar ise oylarını çöpe bile atabilirler. Çöpe atılan oyun nereye yaradığını okuma yazması bilen her kişi iyi bilir.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.