Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.04.15, 03:16   #10
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177609
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Seçime Doğru-3 (MHP'nin Açmazı Milliyetçilik - Ümmetçilik)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
@ReaL

Dinden dini bilmeden etkilenmiş ve cehalet içinde yüzen bir kesim için;
Komünizm=Allahsızlık/dinsizlik.

Ve siyasetçiler dinin cahil toplumlarda ne büyük bir prim yaptığını da çok iyi biliyorlar.
Evet din de var. Hatta en önemli ayağı Din.

İmam hatipler yetmedi, camilerde propaganda yapıldı, yetmedi, merdiven altı diye tabir edilen kaçak Kur'an kurslarında yuvalandılar, küçük yaşta beyinler yıkandı.

Adamakıllı müslüman görmedim ben. Çoğu desinler diye ibadetlerini yapıyorlar. Bu sitede bile rastladım. Ramazan ayında, iftardan bahsedip susuzluğa nasıl dayandığı vs. vs bahsederek, oruç tuttuğunu ima edilen mesajlara rastladım.

Cemaatler hep bu sağ partilere çalıştı, çalışıyorda..

Atatürk'e hala saldırı var, yetmiyor, İnönü'ye saldırılıyor.. Bunlar boşuna değil.

Kendini biraz sağa yakın hisseden, yakın arkadaşı sağcı olup da etkilenen, bir iki satır saldırı babında yazıyı okuyup, o yazıyı referans alarak, yanlış bilgileri doğru sanıp perçinleştiriyor. Ne acı ki, bu kişilerin arasında MHP liyim diye geçinen kişiler de var.

Herşeyin başı doğru bilgilerle, doğru eğitim.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.