Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.04.15, 12:29   #13
aakinaksoy
Tam Üye

aakinaksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 9
Ettiği Teşekkür: 10045
Aldığı Teşekkür: 3147
Rep Derecesi : aakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Eleştirilerinizi Bekliyorum. Lütfen

Herkese çok çok teşekkür ediyorum. Beni olağan üstü yüreklendirdiniz.

Kendimden söz etmeyi beceremem ve hiç sevmem.
En büyük idealim olmasına karşın yaşamın acımasız, sert rüzgarları beni Güzel Sanatlar yerine İ.Ü. Orman Fak. sürükledi. Resim çalışmalarım ise lisedeki güdük eğitimle kaldı. 48 yıl öncesine gömüldü, küllendi. Hiçbir atölyede ders almadım.

Ancak resim yapamasam da ondan tümüyle kopamadım. Fakülte yıllarımda Istanbul'da, daha sonra da olanaklarımın elverdiği ölçüde Paris, Viyana, Budapeşte'de müzeleri, galerileri, sergileri dolaştım. Büyük usta ressamların yapıtlarını birebir inceleme ve irdeleme olanağını yakaladım. Bu konuda bolca kitap okudum.

Ta ki birkaç hafta öncesinde ( Ülkemin katran karanlığı dertlerinden biraz olsun sıyrılıp, daha kaliteli bir yaşam sürebilmem adına) kızımın armağan ettiği resim takımına kavuşana dek.

Şimdi; sağlığım ve enerjim bana izin verdiği sürece daha özgün, kendi duygularımla örülmüş ve onları yansıtan, (elimden geldiğince) güzel şeyler yapmaya çalışacağım ve doğaldır ki sizlerle ve eleştirilerinizle paylaşacağım.
Tekrar tekrar sizlerin sımsıcak yaklaşımınıza teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım.