Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.04.15, 12:50   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 541
Mesajlar: 2,815
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Yeni Terör Örgütümüz Hayırlı Olsun!... | Emin Çölaşan

inanır mısınız? sanki terör olmadan, anarşi olmadan, kadın cinayetleri olmadan, devleti soyanlar, bilmem neresine koyanlar olmadan yaşayamıyor.. Alışkanlık haline getirildi. Namusu mücessem olanlar, dini bütün olanlar, her vesile ile dinden imandan Allah'tan söz edenler, milletin bilmem nesine koyacağız diyenleri yerle yeksan edeceklerine Nükleer Enerji Santral yapımını da bu kahraman müteahhit Mehmet Cengiz'e vermişler.

17/25 soygun vakalarının ayyuka çıktığı dönemin hemen öncesinde ses kayıtları internete düşenler, 10 milyon verecekti alma nasıl olsa kucağımıza düşecekler diyenler, işte bu Mehmet Cengiz'den söz ediyorlardı.

Mızrak çuvala sığmazmış. Gün gelir bütün bunların hesabı tek tek sorulur! Her şeye yayın yasağı koymakla sanılmasın ki, her şey kapanacak. Yağmurlar yağar yarıklar kapanır ama öbür tarafta başka yarıklar oluşur. Ne olur? Bizim komşu bizden kaçar, başını örter kıçını açar!
__________________
Mustafa Akten Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla