Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.04.15, 17:10   #82
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32310
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

@Aristo

Ya bahsettiğin değerleri bu ülkede çoğunluk benimsemiyorsa ki benimsemiyor.

Oy kullanmayarak değişmez diyorsun orda hemfikiriz tamam oy kullanarak özgür geleceğin altyapısıda hazırlanabilir, yönetimler böyle belirlenebilir diyorsun ben onada tamam diyorum.

Sorun bu değil.. Ben sandığın artık gücünü kaybettiğini söylüyorum sizlere. Yani isterse chp'ye yüzde 200 oy çıksın o sonuçlar bir şekilde kabullenilmez yanlış gösterilir yalan gösterilir yine gösterilmez. Çünkü burası bir norveç de değil yada isveç de hiç değil.. Burası 3.dünya ülkesi ne avrupalaşmayı nede asyalaşmayı başarabilmiş başarısız bir ülke..

Her şekilde hile vardır. Vatandaşın seçtiğinin ötesinde büyük bir el vardır. ve o el vatandaşın ne seçtiğine bakmıyor.

Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy verdiğimden pişman değilim. Sadece ben o gün bir inançla gitmiştim sandığa. Bir nevi kendimi kandırmak gibi birşey.

---
@ReaL

Psikolojik bir durum değil.. umutsuzluk hiç değil..Benim umudum gezi'de tazelendi ve ben o umudu hiç yitirmedim.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.