Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.04.15, 11:15   #1
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3697
Mesajlar: 17,964
Ettiği Teşekkür: 73104
Aldığı Teşekkür: 67357
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Şerefsiz Yavşaklar! | Uğur Dündar

Vey­sel Ka­ra­ni De­mir adı­nı unut­tu­ğu­nu­zu san­mı­yo­rum. Çün­kü bu ki­şi Baş­kent Do­ğal­gaz Ge­nel Mü­dür­lü­ğü gö­re­vi­ni ya­par­ken, 2009 yı­lın­da kor­kunç bir do­ğal­gaz fa­ci­ası ya­şan­mış ve yıl­ba­şı ge­ce­si­ni ar­ka­daş­la­rı­nın evin­de kut­la­yan 7 üni­ver­si­te öğ­ren­ci­si genç ze­hir­le­ne­rek ha­yat­la­rı­nı kay­bet­miş­ti.
Tür­ki­ye­’yi göz­yaş­la­rı­na bo­ğan fe­ci ola­yın ar­dın­dan “Genç­ler ya­rı çıp­lak­tı­” de­di­ği öne sü­rü­len De­mi­r’­in bu acı­ma­sız açık­la­ma­sı, ka­mu­oyu­nu ga­le­ya­na ge­tir­miş­ti.
Gi­de­rek bü­yü­yen tep­ki­ler kar­şı­sın­da o söz­le­ri söy­le­me­di­ği­ni ve ko­nuş­ma­sı­nın çar­pı­tıl­dı­ğı­nı be­lir­te­rek is­ti­fa et­miş­ti.
Ay­nı De­mir, ön­ce­ki gün tek­rar or­ta­ya çık­tı ve bu kez Ber­kin El­van ve Oda TV ha­ber si­te­si­ni he­def al­dı.
Cum­hur­baş­ka­nı Tay­yip Er­do­ğa­n’­ın şe­hit Sav­cı Meh­met Se­lim Ki­ra­z’­ı kur­tar­ma ope­ras­yo­nuy­la il­gi­li açık­la­ma­la­rı­na yer ve­ren Oda TV’­ye Fa­ce­bo­ok’­ta ha­ka­ret ve kü­für­ler yağ­dı­ran De­mir, “Al­çak Oda TV’­nin şe­ref­siz yav­şak­la­rı alın Ber­ki­n’­ini­zi de ana­nı­zı da de­fo­lup gi­din. O..pu ev­lat­la­rı, o iki ka­til si­zin ye­tiş­ti­rip kış­kırt­tık­la­rı­nız, su­çüs­tü ya­ka­lan­ma­nın te­la­şın­da­sı­nız. Sav­cı­ya 5 kur­şun po­lis mi sık­tı yav­şak ha­in­le­r” de­di.

* * *

Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.


- - - Sözcü - - -

__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Redwine'in Mesajına Teşekkür Etti.