Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.04.15, 22:18   #89
Dilem
» Angel Fall «

Dilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 10149
Aldığı Teşekkür: 9692
Rep Derecesi : Dilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

'SerseriGezgin' arkadaşımız ve ailesi sanırım hiç acı yaşamamış kayıpları olmamış.....

Sokaklardan geçen adına ' devrim ' dediğimiz sağcıların ve solcuların yada faşistlerin ve komunistlerin kapışmalarında neler yaşandığını, en çok hangi kesimin canının yandığını hem o olayları yaşayan büyüklerimizden dinledik hemde yaşam sürecimiz boyunca yaşadık... Ve sonrasında gelişen siyasi sonuçlarını da gördük...

En son örneğimizde zaten ' Geziydi ' hepimizi etkiledi gezi ruhu heycanlandık başlangıç olarak herşey iyiydi...

Ya sonuçlar en çok belli bir kesimin kayıpları vardı... Bu bana tarih boyu birşeylerin değişmediğini gösterdi malesef... Savaşlarda bile her kesimden kayıplar olur..
Yazım belki ayrımcılık gibi görünebilir ama benim görüşüm böyle...

Ben Cumhuriyet çocuğu olarak belki safça gelebilir ama hala ülkemde demokratik yollarla bişeylerin olacağına inancım var... Seçimde bunun 1. yoludur... Katedeceğimiz daha çok yol var ' Türkiye ' olarak tabi yaşayacağımız acılarda...

Yeri gelince de gerekirse Türkiye için canımızı veririz vatan bizim vazgeçmiyoruz...

..............................

Yönetenleri eleştirmek beğenmemek farklı bir olay.... Ülkeyi aşağılamak küçük görmek farklı bir olay bence...

SerseriGezgin arkadaş geç kalmadan 1. sınıf bir dünya ülkesi bul.. tiyatro ve komedilerin yaşanmadığı... Özgür ve rahat yaşarsın...

Regretsmistakes they’re memories made.
Dilem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Dilem'in Mesajına Teşekkür Etti.