Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.04.15, 22:51   #90
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39611
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Hile var nasılsa birşey yaramayaz yeaa mantığında değilim. Sandık düzenlenmiş bir tiyatrodan ibarettir. Sandık sizin önünüze koyulan demokrasicilik oyunudur. 3. sınıf bir ülkenin komedisidir.

Ben veya benim gibiler sadece bu komediye dahil olmak istemiyor hepsi bu. Ama bir gün bilemedin bin yada iki bin kişi özgürlüklerimizi almak için meclis basalım derlerse onların arasında olmaktan büyük zevk duyarım. Evet bildiğin darbe belki biraz kan biraz ter...

Maalesef Dostum... Senin yaldızlarla-yıldızlarla yazdığın her ne varsa görebildiğim kadarıyla sadece kendini kandırmaktan ibaret...

Sandık elbette ''düzenlenmiş bir tiyatrodan ibarettir''...

Sandık ''demokrasicilik oyunudur'' elbette...

Ve;

''3. sınıf bir ülkenin komedisidir'' dediğin gibi...

Ama Gezi' de bir tarih yaratılırken evinde yan gelip yatanların ''meclis basalım'' laflarına itibar edesim yok her nedense...

Ya da...

Senin Meclis basacağın tuttu da sana engel olan mı var?

Ciddi değilsin Dostum...

Maalesef çok uyduruksun ve sadece güzel laflardan ibaretsin...

O yaldızlı paketi açınca içinde sadece hava var...

Anladın di mi?..